Продукція > DESCO > NZA-350-350
NZA-350-350 Desco
Виробник: Desco
Description: REFLOW NOZZLE 35.0MM X 35.0MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Scorpion Rework System
Length: 1.378" (35.00mm)
Width: 1.378" (35.00mm)
Написати відгук
Description: REFLOW NOZZLE 35.0MM X 35.0MM, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Scorpion Rework System, Length: 1.378" (35.00mm), Width: 1.378" (35.00mm), Tip Shape: Nozzle, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції NZA-350-350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZA-350-350 Виробник : Metcal Heat Guns & Nozzles APR REFLOW NOZZLE 35MM X 35MM