NZMB1-A63-SVE
NZMB1-A63-SVE EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 63A; IP20; 690VAC; MCCB
Manufacturer series: NZMB1-SVE
Mounting: screw type
IP rating: IP20
Trade name: MCCB
Type of protection: power breaker
Number of poles: 3
Current rating: 63A
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 25kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 63A; IP20; 690VAC; MCCB, Manufacturer series: NZMB1-SVE, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Current rating: 63A, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 25kA.