NZMB2-4-A200
NZMB2-4-A200 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; Inom: 200A; IP20; 690VAC; NZMB2
Type of protection: power breaker
Current rating: 200A
Number of poles: 4
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 25kA
Manufacturer series: NZMB2
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; Inom: 200A; IP20; 690VAC; NZMB2, Mounting: screw type, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Current rating: 200A, Number of poles: 4, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 25kA, Manufacturer series: NZMB2, IP rating: IP20.