NZMB2-S160
NZMB2-S160 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 160A; IP20; 690VAC; NZMB2; MCCB
Manufacturer series: NZMB2
Mounting: screw type
IP rating: IP20
Trade name: MCCB
Type of protection: power breaker
Number of poles: 3
Current rating: 0.16kA
Max. operating voltage: 690V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 160A; IP20; 690VAC; NZMB2; MCCB, Manufacturer series: NZMB2, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Current rating: 0.16kA, Max. operating voltage: 690V AC.