NZMC1-A20-SVE
NZMC1-A20-SVE EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 20A; IP20; 690VAC; MCCB
Manufacturer series: NZMC1-SVE
Number of poles: 3
Current rating: 20A
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 36kA
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 20A; IP20; 690VAC; MCCB, Manufacturer series: NZMC1-SVE, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Current rating: 20A, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 36kA.