NZMC2-A250-SVE EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 250A; IP20; 690VAC; NZMC2-SVE
Mounting: screw type
Current rating: 250A
IP rating: IP20
Max. operating voltage: 690V AC
Manufacturer series: NZMC2-SVE
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 250A; IP20; 690VAC; NZMC2-SVE, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Mounting: screw type, Current rating: 250A, IP rating: IP20, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMC2-SVE, Trade name: MCCB.