NZMH1-A63 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 63A; IP20; 690VAC; NZMH1
Mounting: screw type
Current rating: 63A
IP rating: IP20
Short circuit breaking capacity: 50kA
Max. operating voltage: 690V AC
Manufacturer series: NZMH1
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 63A; IP20; 690VAC; NZMH1, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Mounting: screw type, Current rating: 63A, IP rating: IP20, Short circuit breaking capacity: 50kA, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH1, Trade name: MCCB.