NZMH2-4-A125
NZMH2-4-A125 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; 125A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Max. operating voltage: 690V AC
Manufacturer series: NZMH2
Mounting: screw type
IP rating: IP20
Trade name: MCCB
Type of protection: power breaker
Current rating: 0.125kA
Number of poles: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; 125A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH2, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Current rating: 0.125kA, Number of poles: 4.