NZMH2-4-A300
NZMH2-4-A300 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; 300A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Type of protection: power breaker
Number of poles: 4
Mounting: screw type
Current rating: 300A
IP rating: IP20
Max. operating voltage: 690V AC
Manufacturer series: NZMH2
Trade name: MCCB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; 300A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 4, Mounting: screw type, Current rating: 300A, IP rating: IP20, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH2, Trade name: MCCB.