NZMH2-A125-S1 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 125A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Type of protection: power breaker
Number of poles: 3
Mounting: screw type
Current rating: 0.125kA
IP rating: IP20
Max. operating voltage: 690V AC
Manufacturer series: NZMH2
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 125A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Mounting: screw type, Current rating: 0.125kA, IP rating: IP20, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH2, Trade name: MCCB.