NZMH2-A20 Eaton Electrical
Виробник: Eaton Electrical
Circuit Breakers IEC ONLY! TM MCCB 20A 3P ADJ THERM SET
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 20A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Mounting: screw type, Current rating: 20A, IP rating: IP20, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH2, Trade name: MCCB.
Інші пропозиції NZMH2-A20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZMH2-A20 Виробник : EATON ELECTRIC Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 20A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Mounting: screw type
Current rating: 20A
IP rating: IP20
Max. operating voltage: 690V AC