NZMH2-A80 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 80A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Number of poles: 3
Current rating: 80A
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 80A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Type of protection: power breaker, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Number of poles: 3, Current rating: 80A, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH2.