NZMH2-S200-SVE EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 200A; IP20; 690VAC; NZMH2-SVE
Current rating: 200A
IP rating: IP20
Trade name: MCCB
Manufacturer series: NZMH2-SVE
Number of poles: 3
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 200A; IP20; 690VAC; NZMH2-SVE, Current rating: 200A, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Manufacturer series: NZMH2-SVE, Type of protection: power breaker, Mounting: screw type, Number of poles: 3, Max. operating voltage: 690V AC.