NZMH2-S200
NZMH2-S200 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 200A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Number of poles: 3
Current rating: 200A
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 200A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Manufacturer series: NZMH2, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Current rating: 200A, Max. operating voltage: 690V AC.