NZMH2-S40-SVE EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 40A; IP20; 690VAC; NZMH2-SVE
Manufacturer series: NZMH2-SVE
Mounting: screw type
Current rating: 40A
Number of poles: 3
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 40A; IP20; 690VAC; NZMH2-SVE, Manufacturer series: NZMH2-SVE, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Mounting: screw type, Current rating: 40A, Number of poles: 3, Max. operating voltage: 690V AC.