NZMH2-VE100 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 100A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB
Current rating: 100A
Number of poles: 3
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 100A; IP20; 690VAC; NZMH2; MCCB, Current rating: 100A, IP rating: IP20, Mounting: screw type, Number of poles: 3, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMH2, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker.