NZMN1-S40-SVE
NZMN1-S40-SVE EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 40A; IP20; 690VAC; MCCB
Current rating: 40A
Mounting: screw type
Manufacturer series: NZMN1-SVE
Number of poles: 3
Max. operating voltage: 690V AC
Short circuit breaking capacity: 50kA
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; Inom: 40A; IP20; 690VAC; MCCB, Current rating: 40A, Mounting: screw type, Manufacturer series: NZMN1-SVE, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Max. operating voltage: 690V AC, Short circuit breaking capacity: 50kA.