NZMN2-4-A200
NZMN2-4-A200 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; 200A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB
Mounting: screw type
Trade name: MCCB
Type of protection: power breaker
Current rating: 200A
Number of poles: 4
Max. operating voltage: 690V AC
Manufacturer series: NZMN2
IP rating: IP20
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 4; screw type; 200A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB, Mounting: screw type, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Current rating: 200A, Number of poles: 4, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMN2, IP rating: IP20.