NZMN2-S160
NZMN2-S160 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 160A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB
Number of poles: 3
Current rating: 0.16kA
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 160A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB, Manufacturer series: NZMN2, Mounting: screw type, IP rating: IP20, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker, Number of poles: 3, Current rating: 0.16kA, Max. operating voltage: 690V AC.