NZMN2-VE250 EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Disconnectors
Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 250A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB
Current rating: 250A
Number of poles: 3
Max. operating voltage: 690V AC
Написати відгук
Category: Disconnectors, Description: Power breaker; Poles: 3; screw type; 250A; IP20; 690VAC; NZMN2; MCCB, Current rating: 250A, IP rating: IP20, Mounting: screw type, Number of poles: 3, Max. operating voltage: 690V AC, Manufacturer series: NZMN2, Trade name: MCCB, Type of protection: power breaker.