Продукція > RIP-TIE > O-16-G50-BK
O-16-G50-BK
O-16-G50-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLK 1.333' 50PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Mounting Type: Mechanical Attachment
Length: 16.000" (406.40mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 2.000" (50.80mm)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLK 1.333' 50PACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Mounting Type: Mechanical Attachment, Length: 16.000" (406.40mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 2.000" (50.80mm).