Продукція > VISHAY DALE > O100H016CWPP5N0010
O100H016CWPP5N0010
O100H016CWPP5N0010 Vishay Dale
O100H016CWPP5N0010_DS.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 2.4"
Packaging: Tray
Display Type: OLED
Display Mode: Passive
Interface: MCU
Viewing Area: 66.00mm W x 16.00mm H
Dot Pixels: 100 x 16
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: White
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 2.4", Packaging: Tray, Display Type: OLED, Display Mode: Passive, Interface: MCU, Viewing Area: 66.00mm W x 16.00mm H, Dot Pixels: 100 x 16, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: White.