Продукція > ORION FANS > OA125AP-11-1TB.
OA125AP-11-1TB.
OA125AP-11-1TB. ORION FANS
3162282.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OA125AP-11-1TB. - AXIAL FAN, BALL, 75CFM, 42DB, 11W, 115V
tariffCode: 0
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 11W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 25mm
Geräuschentwicklung: 42dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 75cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA125 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 120mm
Nenndrehzahl: 2900rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA125AP-11-1TB. - AXIAL FAN, BALL, 75CFM, 42DB, 11W, 115V, tariffCode: 0, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 11W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 25mm, Geräuschentwicklung: 42dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 75cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA125 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 120mm, Nenndrehzahl: 2900rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).