Продукція > ORION FANS > OA125AP-11-3WB
OA125AP-11-3WB
OA125AP-11-3WB Orion Fans
OA125AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 120X25MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 11.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 120X25MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 11.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa).