Продукція > ORION FANS > OA172AN-11-1TB
OA172AN-11-1TB
OA172AN-11-1TB Orion Fans
OA172AN_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 172mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 50.80mm
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 35.00W, Features: Capacitor, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 172mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min), Width: 50.80mm, Weight: 2.7 lbs (1.2 kg), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OA172AN-11-1TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AN-11-1TB OA172AN-11-1TB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf AC Fans Axial Fan, 172x172x51mm, 115VAC, 235CFM, 35W, 52dBA, 3200RPM, Ball, Lead Wires