Продукція > ORION FANS > OA172AN-11-3TB
OA172AN-11-3TB
OA172AN-11-3TB Orion Fans
OA172AN_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 16.00W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 172mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min)
Width: 50.80mm
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 16.00W, Features: Capacitor, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 172mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min), Width: 50.80mm, Weight: 2.7 lbs (1.2 kg), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.430 in H2O (107.1 Pa).
Інші пропозиції OA172AN-11-3TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AN-11-3TB OA172AN-11-3TB Виробник : Orion Fans OA172AN-3239860.pdf AC Fans Axial Fan, 172x172x51mm, 115VAC, 135CFM, 16W, 33dBA, 1800RPM, Ball, Lead Wires