Продукція > ORION FANS > OA172AN-11-3WB
OA172AN-11-3WB
OA172AN-11-3WB Orion Fans
OA172AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 172X172X51MM
Power (Watts): 16.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 172mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa)
Написати відгук
Description: 115VAC 172X172X51MM, Power (Watts): 16.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 172mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa).
Інші пропозиції OA172AN-11-3WB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AN-11-3WB OA172AN-11-3WB Виробник : Orion Fans OA172AN-3239860.pdf AC Fans Axial Fan, 172x172x51mm, 115VAC, 135CFM, 16W, 33dBA, 1800RPM, Ball, Lead Wires