Продукція > ORION FANS > OA172AN-22-1WB
OA172AN-22-1WB
OA172AN-22-1WB Orion Fans
OA172AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 172X172X51MM
Power (Watts): 35.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 172mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB(A)
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230VAC 172X172X51MM, Power (Watts): 35.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 172mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB(A), Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AN-22-1WB OA172AN-22-1WB Виробник : Orion Fans OA172AN.pdf AC Fans Axial Fan, 172x172x51mm, 115VAC, 235CFM, 35W, 52dBA, 3200RPM, Ball, Lead Wires