Продукція > ORION FANS > OA172AP-11-2TB
OA172AP-11-2TB
OA172AP-11-2TB Orion Fans
OA172AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 20.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 172mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 20.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 172mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min), Width: 51.00mm, Weight: 2.7 lbs (1.2 kg), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AP-11-2TB OA172AP-11-2TB Виробник : Orion Fans OA172AP-1623475.pdf AC Fans AC Fan, 172x51mm, 115VAC, 170CFM, 20W, 42dBA, 2400RPM, Dual Ball Bearing, Terminals