Продукція > ORION FANS > OA172AP-22-1TB1855
OA172AP-22-1TB1855
OA172AP-22-1TB1855 Orion Fans
OA172AP_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Power (Watts): 42.00W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 172mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 215.0 CFM (6.02m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 3 lbs (1.4 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 59.0dB
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM, Power (Watts): 42.00W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 172mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 215.0 CFM (6.02m³/min), Width: 51.00mm, Weight: 3 lbs (1.4 kg), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 59.0dB, Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AP-22-1TB1855 OA172AP-22-1TB1855 Виробник : Orion Fans OA172AP-metal-471620.pdf AC Fans AC Fan for Harsh Environment, All Metal, 172x51mm, 230VAC, Ball Bearing, Terminals, IP55