Продукція > ORION FANS > OA172AP11-1TBXC
OA172AP11-1TBXC
OA172AP11-1TBXC Orion Fans
OA172AP_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 50.0W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 300.0 CFM (8.40m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 2.2 lbs (997.9 g)
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 659 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 50.0W, Features: Capacitor, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 300.0 CFM (8.40m³/min), Width: 51.00mm, Weight: 2.2 lbs (997.9 g), Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 61.0dB, Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172AP-11-1TB XC OA172AP-11-1TB XC Виробник : Orion Fans AC Fans Axial Fan, 172x172x51mm, 115VAC, 300CFM, 52W, 61dBA, 3300RPM, Ball, Terminals
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OA172AP11-1TBXC OA172AP11-1TBXC Виробник : Orion Fans OA172AP_XC-1391906.pdf AC Fans AC Fan, High Performance, 172x51mm, 115VAC, 300CFM, Ball Bearing, Terminals