Продукція > ORION FANS > OA172EC-UR-2WBIP68A
OA172EC-UR-2WBIP68A Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 172X150X51MM 115/230VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 17.00W
Features: Dual Voltage, Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 115 ~ 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 49.3dB(A)
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 172X150X51MM 115/230VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 17.00W, Features: Dual Voltage, Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 115 ~ 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 49.3dB(A), Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa).