Продукція > ORION FANS > OA172LFGS111T
OA172LFGS111T
OA172LFGS111T Orion Fans
OA172LFGS_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 209X101.3MM 115VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor, Kit
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 209mm L x 209mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 101.3mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals or 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 209X101.3MM 115VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 35.00W, Features: Capacitor, Kit, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 209mm L x 209mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min), Width: 101.3mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals or 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OA172LFGS111T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172LFGS111T OA172LFGS111T Виробник : Orion Fans OA172LFGS-3239728.pdf AC Fans Louvered Filter Fan Slide Guard Kit with 172mm, 209x97.3mm, 115VAC, 235CFM, IP54