Продукція > ORION FANS > OA172LFGS221T
OA172LFGS221T
OA172LFGS221T Orion Fans
OA172LFGS_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 209X101.3MM 230VAC
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor, Kit
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 209mm L x 209mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 101.3mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals or 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 209X101.3MM 230VAC, Power (Watts): 35.00W, Features: Capacitor, Kit, Packaging: Box, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 209mm L x 209mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min), Width: 101.3mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals or 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OA172LFGS221T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172LFGS221T OA172LFGS221T Виробник : Orion Fans OA172LFGS-1623529.pdf AC Fans Louvered Filter Fan Slide Guard Kit with 172mm, 209x97.3mm, 230VAC, 235CFM, IP54