Продукція > ORION FANS > OA172SAN-22-1TB
OA172SAN-22-1TB
OA172SAN-22-1TB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 35.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAN-22-1TB OA172SAN-22-1TB Виробник : Orion Fans OA172SAP-3239888.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 230VAC, 235CFM, 35W, 52.1dBA, 3150RPM, Ball, Terminals