Продукція > ORION FANS > OA172SAP-11-1TBXCSF
OA172SAP-11-1TBXCSF
OA172SAP-11-1TBXCSF Orion Fans
OA172SAPXC_saltfog.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM
Power (Watts): 38.00W
Features: Capacitor, Salt Fog Rated
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 293.0 CFM (8.20m³/min)
Width: 55.00mm
Weight: 2.4 lbs (1.1 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa)
на замовлення 233 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM, Power (Watts): 38.00W, Features: Capacitor, Salt Fog Rated, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 293.0 CFM (8.20m³/min), Width: 55.00mm, Weight: 2.4 lbs (1.1 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.0dB, Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-11-1TBXC(SF) OA172SAP-11-1TBXC(SF) Виробник : Orion Fans AC Fans Axial Fan, 172x150x51mm, 115VAC, 293CFM, 38W, 60dBA, Ball, Terminal, Salt Fog