Продукція > ORION FANS > OA172SAP-11-2TB
OA172SAP-11-2TB
OA172SAP-11-2TB Orion Fans
OA172SAP-1623241.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans AC Fan, 172x150x51mm, 115VAC, 170CFM, 20W, 42dBA, 2400RPM, Dual Ball, Terminal
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 20.00W, Features: Capacitor, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min), Width: 51.00mm, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-11-2TB OA172SAP-11-2TB Виробник : Orion Fans OA172SAP.pdf Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 20.00W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa)