Продукція > ORION FANS > OA172SAP-11-3WB
OA172SAP-11-3WB
OA172SAP-11-3WB Orion Fans
OA172SA.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 115VAC, 115CFM, 16W, 33.2dBA, 1700RPM, Ball, Lead Wires
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC FAN 172MM X 51MM, Power (Watts): 16.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 115.0 CFM (3.22m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.2dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-11-3WB OA172SAP-11-3WB Виробник : Orion Fans OA172SA.pdf Description: AC FAN 172MM X 51MM
Power (Watts): 16.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 115.0 CFM (3.22m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.2dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa)