Продукція > ORION FANS > OA172SAP-22-1TBXCSF
OA172SAP-22-1TBXCSF
OA172SAP-22-1TBXCSF Orion Fans
OA172SAPXC_saltfog.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X55MM 230VAC TERM
Power (Watts): 38.00W
Features: Capacitor, Salt Fog Rated
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 293.0 CFM (8.20m³/min)
Width: 55.00mm
Weight: 2.4 lbs (1.1 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.900 in H2O (224.2 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA172SAP-22-1TBXC(SF) - AC-LÜFTER KUGELLAG 172MM 3400U/MIN 230V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Klemmen, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 38W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 170mA, AC-Nennspannung: 230V, Außentiefe: 55mm, Geräuschentwicklung: 60dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 293cu.ft/min, Lüfterrahmen: Rechteckig mit runden Enden, Produktpalette: OA172SAPXC-SALTFOG Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 172mm, Nenndrehzahl: 3400rpm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-22-1TBXC(SF) OA172SAP-22-1TBXC(SF) Виробник : Orion Fans oa172sapxc-sf-471224.pdf AC Fans AC Fan for Harsh Environment, 172x150x51mm, 230VAC, 293CFM, Ball Bearing, Terminals, Salt Fog Rated
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
OA172SAP-22-1TBXC(SF) Виробник : ORION FANS 3307660.pdf Description: ORION FANS - OA172SAP-22-1TBXC(SF) - AC-LÜFTER KUGELLAG 172MM 3400U/MIN 230V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Klemmen
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 38W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 170mA
AC-Nennspannung: 230V
Außentiefe: 55mm
Geräuschentwicklung: 60dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 293cu.ft/min
Lüfterrahmen: Rechteckig mit runden Enden
Produktpalette: OA172SAPXC-SALTFOG Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 172mm
Nenndrehzahl: 3400rpm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 27 шт:
Кількість Ціна
OA172SAP-22-1TBXC(SF) OA172SAP-22-1TBXC(SF) Виробник : Orion Fans oa172sapxc-sf.pdf AC Fan Ball Bearing 230V 0.17A 38W 3400RPM 293CFM 60dB Flange Mount