Продукція > ORION FANS > OA172SAP-22-1WB
OA172SAP-22-1WB
OA172SAP-22-1WB Orion Fans
OA172SAP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 35.00W
Features: Capacitor
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 51.00mm
Weight: 2.6 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 35.00W, Features: Capacitor, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min), Width: 51.00mm, Weight: 2.6 lbs (1.2 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-22-1WB OA172SAP-22-1WB Виробник : Orion Fans OA172SAP-3239888.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 230VAC, 235CFM, 35W, 52.1dBA, 3150RPM, Ball, Lead Wires