Продукція > ORION FANS > OA172SAP-22-2TB1855
OA172SAP-22-2TB1855
OA172SAP-22-2TB1855 Orion Fans
OA172SAP_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 172X150X51MM
Power (Watts): 32.00W
Features: Auto Restart, Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 160.0 CFM (4.48m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230VAC 172X150X51MM, Power (Watts): 32.00W, Features: Auto Restart, Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 160.0 CFM (4.48m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.380 in H2O (94.6 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-22-2TB1855 OA172SAP-22-2TB1855 Виробник : Orion Fans OA172SAP_metal-3239490.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 230VAC, 160CFM, 32W, 48dBA, Ball, Terminal, IP55