Продукція > ORION FANS > OA172SAP-22-2WB
OA172SAP-22-2WB
OA172SAP-22-2WB Orion Fans
OA172SAP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 172X150X51MM
Power (Watts): 20.00W
Features: Auto Restart, Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.8dB(A)
Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230VAC 172X150X51MM, Power (Watts): 20.00W, Features: Auto Restart, Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 170.0 CFM (4.76m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.8dB(A), Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa), Part Status: Active.