Продукція > ORION FANS > OA172SAP-22-3TB1855
OA172SAP-22-3TB1855
OA172SAP-22-3TB1855 Orion Fans
OA172SAP_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 172X150X51MM
Power (Watts): 20.00W
Features: Auto Restart, Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230VAC 172X150X51MM, Power (Watts): 20.00W, Features: Auto Restart, Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1600 RPM, Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAP-22-3TB1855 OA172SAP-22-3TB1855 Виробник : Orion Fans OA172S-metal-471328.pdf AC Fans AC Fan for Harsh Environment, All Metal, 172x150x51mm, 230VAC, Ball Bearing, Terminals, IP55