Продукція > ORION FANS > OA172SAP111TBXF
OA172SAP111TBXF
OA172SAP111TBXF Orion Fans
OA172SAP_series_class_F_m2.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AC OA172SAP111TBXC W/F CLA
Power (Watts): 35.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Air Flow: 235.0 CFM (6.58m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.1dB(A)
Static Pressure: 0.700 in H2O (174.4 Pa)