Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-11-1WB
OA172SAPL-11-1WB
OA172SAPL-11-1WB Orion Fans
OA172SAPL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 172X150X38MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 28.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 211.0 CFM (5.91m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.0dB(A)
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 172X150X38MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 28.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 211.0 CFM (5.91m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.0dB(A), Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-11-1WB OA172SAPL-11-1WB Виробник : Orion Fans OA172SAPL-1623581.pdf AC Fans AC Fan, 172x150x38mm, 115VAC, 228CFM, 28W, 58dBA, 3400RPM, Dual Ball Bearing, Wire Leads