Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-11-2TB
OA172SAPL-11-2TB
OA172SAPL-11-2TB Orion Fans
OA172SAPL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 27.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 162.0 CFM (4.54m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 1.6 lbs (725.7 g)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 27.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 162.0 CFM (4.54m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 1.6 lbs (725.7 g), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB, Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-11-2TB OA172SAPL-11-2TB Виробник : Orion Fans OA172SAPL-1623581.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x38mm, 115VAC, 160CFM, 28W, 50dBA, 2750RPM, Ball, Terminals