Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-11-2TBIP55
OA172SAPL-11-2TBIP55
OA172SAPL-11-2TBIP55 Orion Fans
OA172SAPL_IP55.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 150X172X38MM IP55
Power (Watts): 27.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 162.0 CFM (4.54m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 150X172X38MM IP55, Power (Watts): 27.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 162.0 CFM (4.54m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-11-2TBIP55 OA172SAPL-11-2TBIP55 Виробник : Orion Fans OA172SAPL_IP55-3239862.pdf AC Fans Axial Fan, 150x172x38mm, 115VAC, 162CFM, 27W, 50dBA, Ball, Terminal, IP55