Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-11-2WB
OA172SAPL-11-2WB
OA172SAPL-11-2WB Orion Fans
OA172SAPL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 172X150X38MM
Power (Watts): 28.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 160.0 CFM (4.48m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB(A)
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 172X150X38MM, Power (Watts): 28.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 160.0 CFM (4.48m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB(A), Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-11-2WB OA172SAPL-11-2WB Виробник : Orion Fans OA172SAPL-1391985.pdf AC Fans AC Fan, 172x150x38mm, 220VAC, 103CFM, Ball Bearing, Wire Leads