Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-11-3TB
OA172SAPL-11-3TB
OA172SAPL-11-3TB Orion Fans
OA172SAP_panelcutout.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 26.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min)
Width: 38.50mm
Weight: 1.6 lbs (725.7 g)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 166 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 26.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min), Width: 38.50mm, Weight: 1.6 lbs (725.7 g), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-11-3TB OA172SAPL-11-3TB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf AC Fans AC Fan, 172x150x38mm, 115VAC, 103CFM, 26W, 44dBA, 1700RPM, Dual Ball, Terminal