Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-11-3WB
OA172SAPL-11-3WB
OA172SAPL-11-3WB Orion Fans
OA172SAPL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 172X150X38MM
Power (Watts): 28.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 102.0 CFM (2.86m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.0dB(A)
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: 115VAC 172X150X38MM, Power (Watts): 28.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 102.0 CFM (2.86m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.0dB(A), Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-11-3WB OA172SAPL-11-3WB Виробник : Orion Fans OA172SAPL-1623581.pdf AC Fans AC Fan, 172x150x38mm, 115VAC, 103CFM, 26W, 44dBA, 1700RPM, Dual Ball Bearing, Wire Leads